Универзално одговара на секој марка или модел на ван.

Тешки Трајни производи за заштита на

Ако ви требаат издржливи не пропушта вода заштита во товарниот простор на вашиот комбе, а потоа ЛИНИЈА-X ван поставата е вистинскиот избор за вас. ЛИНИЈА-X спреј Ван облоги продолжува работниот век и презентација на вашиот товар област. На тешки ЛИНИЈА-X слој спречува 'рѓа, корозија, dings и гребнатини. Текстура "фабриката заврши 'изгледа помага во спречување на оптоварување смена и лесно може да се мијат авион без создавање на мувла и мувла.

 

>> Чуруликам оваа <<

Добие понуда

Јас го користам ЛИНИЈА-X во задниот дел од сите мои комбиња да се заштитат од сите течности и хемикалии носам. Јас не би го користите нешто друго!

-Jeff Паркер (сопственикот) Пит Паркер и Синот чистачи на прозорци

За оние од вас во индустрии, како што се здравството, ЛИНИЈА-X понуди опција антимикробната додаток на нивниот заштитен слој кој е докажано за намалување на бактерии (MRSA и Е-coli) од 99.9% во текот на два часа. Кликнете тука за повеќе информации за нашата антимикробна премази.

АА ЛИНИЈА-X комбиња

предности:

 • Уверение "Храна Безбедно"- Одлична за храна товарни индустрии
 • Без загуба на карго простор
 • недвосмислен и воздухот тесни печат, спречување на 'рѓа и корозија
 • Нула и отпорна на лизгање
 • Универзално одговара на секоја марка и модел на комбе
 • Може да биде попрскува врз постоечките практикувам-поставата or директно на метал
 • Обоена одводи на чад достапни
 • Факултативна антимикробна заштита на располагање

>> Чуруликам оваа <<

 

Добие понуда

Ван Опции облошките

 • Кат Само
 • Кат и Half-страни
 • Кат и Полно работно страни
 • Кат, Комплетна-страни и на покрив
 • и многу други customisations

>> Чуруликам оваа <<

Види ЛИНИЈА-X Ван облошките Апликација

Добие понуда