Универзално се вклопува во било која марка или модел на пик-ап.

Тешки Трајни спреј за заштита

Клучот за нашиот ЛИНИЈА-X Bedliner технологија е херметички и недвосмислен печат. Ова значи дека нема повеќе Бришење спотови, рѓа или корозија во Вашето возило кревет.

Спреј bedliners се, исто така, одржување слободни, и со порастот на подобрувања во индустријата, облоги сега се нудат во различни бои, па дури и може да биде colour- координирани.

 

>> Чуруликам оваа <<

Добие понуда

Мојот камион има уредување опрема во него секој ден. Вие навистина не може да се каже, иако, за 10 години на line-X не покажува ниту носат. Јас го користам на задната врата како дело клупата како лагер е толку јак. " . 

- Џастин Смит - Фејсбук фан 

 

ЛИНИЈА-x Кревет Лагер

предности:

 • Овозможува природна дренажа
 • тешки во согласност површина
 • недвосмислен и воздухот тесни печат, спречување на 'рѓа и корозија
 • Нула и отпорна на лизгање
 • универзално одговара секоја марка и модел на пик-ап
 • Контури во кревет на возилото
 • Обоена одводи на чад достапни
 • Факултативна антимикробна заштита на располагање

>> Чуруликам оваа <<

 

Добие понуда

Опции Кревет облошките

 • Во текот на железнички
 • Под железничка
 • Стандард (црна)
 • Боја Опции
 • и многу други customisations

>> Чуруликам оваа <<

Види ЛИНИЈА-X камионче до камионот постелнина, облека Апликација

Ова видео ќе ве однесе во текот на спроведувањето на процесот на примена на линија-X bedliner, од маскирање на завршен камион кревет.

Видео Должина: 4 мин

 

Добие понуда